135-річчя від дня заснування Полтавського дослідного поля

07.10.2019

04 жовтня 2019 року Полтавська державна  сільськогосподарська дослідна станція імені Миколи Вавілова відзначала 135-річчя від дня заснування Полтавського дослідного поля. В рамках заходу було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Від історії до сучасності» за участю заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Палія О.Б., доктора сільськогосподарських наук, професора, академіка Національної академії аграрних наук України Вергунова В.А., науковців дослідної станції та наукових делегацій із багатьох регіонів України.

Із вступним словом виступили заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Палій О.Б., доктор сільськогосподарських наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України
Вергунов В.А. З докладами виступали науковці з усієї України.

Під час конференції були підведені  підсумки роботи дослідної станції та намічені подальші шляхи її розвитку як центру наукового забезпечення агропромислового виробництва Полтавської області.

Також в рамках заходу відбулося відкриття другої частини музею історії Полтавського дослідного поля.