Цільове навчання фахівців в школі інноваційних технологій у тваринництві

24.12.2013

Згідно рішення Консультативної ради з питань розвитку агропромислового комплексу та сільських територій, затвердженого головою облдержадміністрації О.В. Удовіченком, 24 грудня 2013 року проведено цільове навчання фахівців в школі інноваційних технологій у тваринництві при Полтавській державній аграрній академії.

Навчання відкрив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов С.О. Також, у навчанні прийняли участь проректор Полтавської державної аграрної академії професор Опара М.М., начальник Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області Аранчій С.В., заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Филоненко І.О., декан факультету «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва» Полтавської державної аграрної академії Поліщук А.А. та науковці.

На навчанні були присутні 135 слухачів із 35 племінних підприємств (головні зоотехніки і зоотехніки-селекціонери, техніки штучного осіменіння, ветеринарні фельдшери племінних господарств з розведення молочного скотарства), головні зоотехніки районних управлінь райдержадміністрацій.

В ході навчання було розглянуто перспективи та завдання по розвитку племінної справи з розведення молочного скотарства в 2014 році і підготовці їх до роботи за світовими стандартами, ветеринарне забезпечення по збереженню молочного скотарства, проблемні питання розвитку племінної справи в молочному скотарстві, сучасні технології годівлі ВРХ, кормовиробництва і заготівлі кормів та інше.