Демонстраційний показ-семінар з відпрацювання технологій вирощування ягідних культур

24.07.2015

23 липня цього року Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно з ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба» та асоціацією розвитку інтенсивного садівництва Полтавської області на базі ФОП «Савейко О.Ю.», с. Хорішки Козельщинського району Полтавської області проведено демонстраційний показ-семінар на тему «Відпрацювання технологій вирощування ягідних культур в умовах Полтавської області».

На семінарі було розглянуто такі питання:
- розвиток ягідництва в умовах Полтавської області з дотриманням екологічних норм та стандартів;
- застосування в ягідництві біопрепаратів, органічних і органо-мінеральних добрив;
- сучасні системи зрошення ягідних культур.

На демонстраційному показі учасники семінару мали можливість оглянути плодорозсадник ягідних культур де були представлені різні сорти та гібриди смородини, малини, ожини, аґрусу та суниці вітчизняної та іноземної селекції з поясненнями та коментарями щодо технології їх вирощування. В роботі семінару прийняли участь представники сільськогосподарських, фермерських підприємств та одноосібники, що займаються і цікавляться садівництвом та ягідництвом.