Ви є тут

День поля компанії «Сингента»

10.06.2019

7 червня 2019 р. в с. Василівка Полтавського району компанією «Сингента» на базі ФГ «Грига» було проведено День поля, участь у якому взяли начальник відділу виробництва та маркетингу продукції рослинництва, технічної політики, безпеки праці Департаменту агропромислового розвитку Нездійминога М.М., керівники та агрономи сільгосппідприємств, фермери Полтавської та сусідніх областей.

Відвідувачі побачили на дослідних ділянках готові технологічні рішення для багатьох сільськогосподарських культур та ознайомились із гібридами ранніх і пізніх зернових та технічних культур, оглянули сільськогосподарські культури з різними строками посіву, їх стан та вплив строків посіву на їх розвиток, переконались у ефективності запропонованих компанією «Сингента» гербіцидів.

Також на семінарі був представлений ряд гібридів озимого ріпаку.

Фахівці "Сингента" відповідали на всі питання, що цікавили учасників заходу, проілюстрували особливості протруєння та діагностики хвороб насіння, ділилися своїм багаторічним досвідом не тільки за технологією догляду, а й про те, як якісно і своєчасно застосовувати різні види добрив, засоби захисту та регулятори росту рослин і багато іншого.