День поля в Глобинському районі

10.08.2017

9 серпня 2017 року в ТОВ “Рост Агро” Глобинського району відбувся день поля, на якому були присутні Палій О.Б. – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, керівники сільгосппідприємств з багатьох областей України та науковці.

На цьому заході виступили:
Гордійчук Наталя – директор ТОВ “Агрітема” про технології інокуляції сої;
Миргород Денис – директор ТОВ “Агрісол” про використання антистресантів при вирощуванні інтенсивних культур;
Пільтек Елена – комерційний представник Berthoud в Україні про ноу- хау в обприскуванні польових культур;
та інші учасники.

На полі учасники заходу оглянули дослідні поля гібридів кукурудзи (насінництво ТОВ “Рост Агро”), гібридів соняшнику та сорго селекції компанії Nuseed, сортів сої селекції компанії Prograin та Sevita сезону 2017 року та ознайомилися з системою захисту посівів кукурудзи, соняшнику та сої препаратами виробництва компанії ADAMA (тренди сезону 2017 року) і роботою обприскувачів Berthoud.