День Поля в ПСП «НИВА» та АОПП «Великосорочинське»

27.08.2019

22 серпня 2019 р. на базі сільськогосподарських підприємств ПСП «НИВА» Шишацького та АОПП «Великосорочинське» Миргородського районів проведено День Поля.

Організатори: ТОВ «АГРОСВІТ-А», ТОВ «РВА Україна», ТОВ «НУФАРМ», Інститут картоплярства НААН України.

Від області в ньому прийняли участь спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України, керівники сільськогосподарських та фермерських господарств області.

Учасники мали можливість:
- оглянути та оцінити результати вирощування посівів гібридів кукурудзи, соняшнику та картоплі у ПСП «НИВА» та кукурудзи в АОПП «Великосорочинське»;
- ознайомитися з технологією та системою захисту сільськогосподарських культур компанії «Нуфарм»;
- провести дискусію з питань сортооцінки запропонованих культур та засобів їх захисту;
- визначитися з впровадження запропонованих гібридів в сільськогосподарське виробництво.