День Поля в ТОВ «Рост Агро»

21.08.2019

20 серпня 2019 року в ТОВ «Рост Агро» Глобинського району відбувся традиційний День Поля. Участь у заході взяли понад 200 керівників та агрономів сільгосппідприємств Полтавської та інших областей України, потенційні дилери. Участь у Дні Поля прийняв директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов С.О.

В ході заходу було проведено огляд демонстраційних посівів кукурудзи, соняшнику та сої, проведено ознайомлення з виробничими потужностями підприємства. З особливостями гібридів присутніх ознайомив керівник підприємства Бернацкий Максим Михайлович. Він відмітив, що гібриди української селекції є унікальними і мають потенціал, який ні чим не поступається ідентичним гібридам іноземної селекції.

Засновник ТОВ «Рост Агро» Михайло Бернацький ознайомив учасників з технологічними особливостями заводу із виробництва насіння.

ТОВ «Рост Агро» - одне з найуспішніших агропромислових підприємств Полтавської області. Підприємство є флагманом серед насіннєвих господарств не тільки області, але і України. Товариство успішно обробляє землі на території Глобинського, Кременчуцького та Оржицького районів. Перевага у вирощуванні надається насінницьким посівам кукурудзи ,соняшнику та сої. Господарство має сучасний насіннєвий завод, оснащений високоефективним обладнанням. Підприємство не стоїть на місці. Постійно розширюється, будуються нові корпуси, встановлюються сучасні сушарки, калібрувальні машини.

ТОВ «Рост Агро» є одним із ініціатором відновлення Градижскої системи зрошення. Господарство в своїй діяльності використовує нову ізраїльську технологію системи крапельного зрошення сільськогосподарських культур. Особливістю системи є те, що вона розташована на глибині понад 40 см і дозволяє проводити всі технологічні операції по обробітку ґрунту.

В своєму виступі директор департаменту Фролов С.О. відмітив, що Полтавська область протягом останніх років займає перше місце в Україні по площах посіву кукурудзи на зерно, які за п’ять років збільшилися на 160,0 тис. га. Важливо продовжити розвивати галузь насінництва в області, підтримувати постійний зв'язок з вітчизняними науковими центрами. Прикладом цього є втілення зрошення насінницьких посівів в господарстві.