День працівників сільського господарства: як вітали аграріїв

17.11.2017

17 листопада делегація аграріїв Полтавської області взяла участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства та 100-річчя заснування аграрного міністерства, які відбулися в Українському домі м Київ. Захід пройшов за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва, Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка, аграріїв - Героїв України, народних депутатів, керівників центральних органів влади, обласних державних адміністрацій, Національної академії аграрних наук та профільних навчальних закладів, представників сільськогосподарських підприємств, асоціацій, громадських організацій, іноземних делегацій та ЗМІ.

В своєму виступі Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив лідируючу роль сільського господарства в економіці України та вручив урядові нагороди працівникам сільського господарства, які забезпечили вагомий внесок у розвиток українського АПК.

В честь 100-річчя заснування Мінагрополітики була випущена спеціальна ювілейна марка. В церемонії погашення марки взяли участь Максим Мартинюк, Степан Кубів та працівники «Укрпочти».