До уваги керівників підприємств агропромислового комплексу!

04.08.2017

Оголошується конкурс по визначенню суб’єктів господарювання агропромислового комплексу області для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів.

Конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів за рахунок коштів державного бюджету розпочинає прийом заявок на участь у конкурсі.

Подані документи, необхідні для отримання права на компенсацію, розглядаються у порядку черговості їх реєстрації.

Перевага надається малим та середнім сільгоспвиробникам, в першу чергу - які мають чистий дохід від реалізації продукції до 10 млн. грн., в другу чергу – які проводять діяльність щодо вирощування та розведення ВРХ молочних порід, іншої ВРХ.

Переможці конкурсу включаються до реєстру позичальників, що  мають право на отримання компенсації за кредитами.

Перелік документів для участі в конкурсі та умови визначені постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №300 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому  комплексі шляхом здешевлення кредитів” (зі змінами, схваленими на засіданні Уряду 12.07.2017 року).

Документи приймаються з дати опублікування оголошення (обласна газета «Село полтавське» №31 від 03.08.2017) за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, відділ фінансово-кредитного забезпечення, кім.79.

Телефони для довідок:  60-31-12.