Фермери області допоможуть Полтавській військовій частині

23.09.2014

19 вересня 2014 року в конференц-залі курорту «Миргород» (м. Миргород) відбулося позачергове засідання Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників Відродження Полтавщини. В ньому взяли участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Москаленко С.Л., заступник начальника Держкомзему у Полтавській області Шило О.Г., командир військової частини А-2673 (м. Полтава) підполковник Іващенко С.В., ЗМІ, волонтери та представники громадських організацій.

Були розглянуті питання щодо подальшої діяльності обласної та районних Асоціацій фермерів та приватних землевласників.

Одним із питань які розглянула Ради Асоціації фермерів та приватних землевласників Відродження Полтавщини, була організація збору коштів для закупівлі обладнання, інвентарю, засобів індивідуального захисту та обмундирування особового складу даної військової частини, що забезпечує безпеку повітряного простору України.

За підсумками засідання Ради було прийнято рішення про збір коштів для придбання необхідних речей військовій частині. В цілому для підтримки Української армії прийнято рішення по ініціюванню збору коштів до кінця вересня поточного року в розмірі по 50 грн. з кожного гектара землі, що знаходиться в обробітку у фермерських господарств та до кінця 2014 року в загальному розмірі по 200 грн. з гектара.