Фінансування програм підтримки підприємств АПК області

31.07.2015

В області діє «Обласна програма сільськогосподарської дорадчої діяльності на період до 2015 року». На виконання заходів даної програми в 2015 році з обласного бюджету (рішення сесії обласної ради від 30.04.2015) виділено 200,0 тис. грн. Конкурсна комісія з визначення в 2015 році виконавців обласної програми визначила переможцем конкурсу ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба». За І півріччя 2015 року  в рамках вищевказаної програми використано кошти в сумі      62,7 тис. грн.

Крім того, рішенням 28 сесії обласної ради шостого скликання від 30.04.2015 та 14.05.2015 затверджений перелік природоохоронних заходів для фінансування за рахунок коштів  залишку  фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області, відповідно до  якого для паспортизації водних об’єктів, розташованих на території Полтавської області,  передбачається 900 тис. грн. Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації визнано розпорядником цих коштів за програмою «Охорона та раціональне використання природних ресурсів».

На даний час здійснюються заходи щодо використання зазначених коштів відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель».