Інноваційні підходи при провадженні стратегій місцевого розвитку

26.09.2014

Полтавською обласною сільськогосподарською дорадчою службою в приміщенні Полтавського обласного навчально-консультативного центру «Агротехнік» (м. Полтава, вул. Ф.Моргуна, 3) 26 вересня 2014 року проведений семінар «Обговорення рекомендацій щодо інноваційних підходів при провадженні стратегій місцевого розвитку» для голів районних відділень Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад та голів сільських рад.

В роботі семінару прийняли участь директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролов С.О., голова Полтавського обласного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Шереметьєва О.І., генеральний директор Полтавського регіонального Фонду підтримки підприємництва Винокурова О.Е., голова Асоціації інтенсивного садівництва Полтавщини Цінченко В.П.

Учасники семінару ознайомились з досвідом співпраці Омельницької сільської ради (Кременчуцького району) із міжнародними програмами підтримки впровадження стратегій розвитку сільських територій та важливими аспектами при підготовці проектів із залученням міжнародної технічної допомоги.

Було представлено перелік міжнародних програм підтримки розвитку сільських територій.

Сільські голови поставили ряд проблемних питань щодо організації громадських пасовищ, залучення інвестицій в розвиток садівництва на базі старих неплодоносних садів, впорядкування лісозахисних смуг та земельних питань. Дані питання будуть підняті Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації перед відповідними державними структурами.