Інвестиційний форум – Миколаїв 2015

13.10.2015

9 жовтня 2015 року в м. Миколаїв відбувся Інвестиційний форум – Миколаїв 2015.

В роботі форуму взяла участь делегація Полтавської області у складі директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролова С.О., в.о. директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Орлова Д.В. та начальника управління інфраструктури та туризму Бєлікова О.А.

На пленарному засіданні виступив міністр аграрної політики та продовольства України О.Павленко.

Також в програмі форуму було обговорено економічну стратегію співробітництва між Україною та Канадою.

На форумі відбулася зустріч Полтавської делегації з О.О. Вадатурським - генеральним директором ТОВ СП "Нібулон", під час якої було домовлено про його зустріч з головою Полтавської ОДА стосовно розвитку інфраструктури зернового ринку в Полтавській області.

Крім того, з метою розширення інвестиційної діяльності в агропромисловому комплексі області було домовлено з директором ПОСП «Уманський тепличний комбінат» М. Гордій провести в регіоні нараду по будівництву тепличних комплексів.

Це дасть можливість залучити нові інвестиції в розвиток сільського господарства області, а також створити додаткові робочі місця в сільський місцевості.