Конференція «Асоціації фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини»

03.02.2014

1 лютого 2014 року в приміщенні Полтавської державної аграрної академії за участю заступника голови облдержадміністрації Замикули В.В., голови Асоціації фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини Бурлаки В.М. та директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролова С.О., відбулася обласна звітна конференція «Асоціації фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини».

На конференції були присутні голови фермерських господарств, представники обласних служб і організацій, представник Асоціації фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області та засоби масової інформації.

В ході конференції було заслухано звіт голови Асоціації фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини Бурлаки В.М., обговорено проблемні питання щодо земельного та екологічного законодавства, прийнято рішення відносно запровадження проведення засідань «Круглих столів» з вирішення проблемних питань за участю ЗМІ, обрано делегатів на XXIV з’їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України, обговорено питання щодо створення виконавчої дирекції при Асоціації фермерів та приватних землевласників області, кращі керівники фермерських господарств області відзначені грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради, Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та Асоціації фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини.