Круглий стіл на тему: «Обговорення механізмів дії, шляхів реалізації угод про соціально-економічне партнерство (LEADER)»

18.02.2015

18 лютого 2015 року в офісі Асоціації розвитку сільської місцевості Полтавської області (АРСМП) відбувся важливий захід, а саме, круглий стіл на тему «Обговорення механізмів дії, шляхів реалізації угод про соціально-економічне партнерство (LEADER)».

В роботі заходу прийняло участь біля 40 чоловік. Це представники органів місцевого самоврядування, підприємці, посадові особи органів виконавчої влади, науковці, юристи та інші спеціалісти.

Директор ТОВ «Полтавська сільськогосподарська дорадча служба» Андрієнко С.М. презентувала основні аспекти повістки денної круглого столу:
- Основні стратегії розвитку сільських територій;
- Що таке підхід LEADER;
- Основні цілі та складові програми LEADER;
- Місцеві стратегії реалізації угод про соціальне партнерство;
- Вимоги норм чинного законодавства та ризики на шляху реалізації соціально-економічного партнерства.

Після презентації програми LEADER відбулась відкрита дискусію по обміну досвідом та проблемних питаннях.

За підсумками круглого столу проведено анкетування учасників заходу. Його результати засвідчили, що учасники зібрання сприйняли та підтримують положення програми LEADER. Голови сільських та селищних рад констатували, що програми LEADER має бути основним підходом в організації місцевого самоврядування сільських територій Полтавщини.