Малодіяльні залізничні станції відвантаження сільськогосподарської продукції

12.02.2020

12.02.2020 під головуванням заступника Міністра Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства «Малодіяльні залізничні станції відвантаження сільськогосподарської продукції».

В селекторній нараді взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку, Управління інфраструктури облдержадміністрації, Полтавської дирекції залізничних перевезень, оператори зернового ринку, сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

В ході селекторної наради були обговорені питання:
- функціонування малодіяльних залізничних станцій,
- вихід на беззбитковість у роботі малодіяльних залізничних станцій,
- залучення сільськогосподарських виробників до співпраці з підрозділами Укрзалізниці,
- розвиток маршрутних станцій.

Заступник Міністра заслухав представників Дніпропетровської, Хмельницької, Кіровоградської та Харківської областей щодо наявності на їх території та стану діяльності малодіяльних залізничних станцій та надав відповідь з поточних питань.

Сергієм Фроловим та Сергієм Марчишинцем, спільно з учасниками наради, було обговорено коло проблемних питань які стосуються стану, розвитку, порядку товарообігу та фінансування малодіяльних залізничних станцій на території області.