Мінагрополітики посилює діалог з представниками обласних управлінь АПК щодо програм держпідтримки

29.05.2019

28 травня за підтримки проекту ЄС SAFPI у Мінагрополітики відбувся третій семінар-тренінг «Державна підтримка розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської обслуговуючої кооперації у 2019 році» в рамках масштабної інформаційної кампанії.

Так, фахівці міністерства детально проінформували про напрями держпідтримки 50 представників структурних підрозділів з агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій.

Участь у заході взяли заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, представники департаментів Мінагрополітики, департаментів агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій. Полтавщину представляли Прокопенко Роман Миколайович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та Яцик Тетяна Петрівна – начальник відділу виробництва і маркетингу продукції тваринництва, харчової та переробної промисловості Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

«Ми посилено працюємо із регіональними представниками АПК та дорадчими службами, розуміючи наскільки важливою та відповідальною є робота з фермерами на місцях. Метою Мінагрополітики є доведення до кожного фермера та кожного, хто хоче зайнятися фермерством актуальної інформації про напрями державної підтримки з розвитку фермерства», - зауважив Віктор Шеремета.

В свою чергу Департамент вже провів зустрічі з агровиробниками в кожному районі області з метою доведення до потенційних учасників умов участі в програмах.