Міжрегіональна спеціалізована виставка “АгроПром-Полтава-2018”

25.10.2018

24 жовтня 2018 року в рамках заходів присвячених до Дня працівників сільського господарства в приміщенні Полтавського міського Будинку культури відбулася 16-та міжрегіональна спеціалізована виставка “АгроПром-Полтава-2018”.

Свої надбання представили понад 50 підприємств із 8 областей України.

Виставку відкрив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Олександрович Фролов.

«Дана виставка є суто професійною і проводиться для обміну досвідом, новими ідеями. На цьому заході можна встановити ділові контакти. Полтавщина успішна в аграрній сфері не лише завдяки родючому чорнозему, а й застосуванням високих технологій» - зазначив Сергій Фролов.

На виставці були представлені експозиції з Києва, Дніпра, Миколаєва, Харкова, Кропивницького, Кременчука, Вінниці, Білої Церкви, Івано-Франківська, Полтави. Продемонстровано сільськогосподарську техніку та засоби малої механізації для сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств; зерноочисну техніку; комбікорми та обладнання для їх приготування; ветеринарні препарати; насіння; засоби захисту рослин та добрива. Вперше взяли участь у виставці та представили свою техніку виробники з Словенії.

Також свою продукцію продемонстрували підприємства харчової промисловості Полтавщини: ПрАТ «Кременчукм'ясо» (ТМ «Фарро»), ТОВ «Оржицький молочний завод» (ТМ «Зарог»), ТОВ «Сади Карлівщини» (ТМ «Докучаєвський продукт»), ПП «Білоцерківська агропромислова група» (ТМ «Білоцерківське»).

Під час проведення виставки, за участі представників ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада», проекту «Аграрні розписки в Україні» та обласних служб відбувся семінар на тему: «Найактуальніші аграрні питання та зміни в законодавстві – боротьба з рейдерством, реєстрація договорів оренди, податки, ринок землі та аграрні розписки». Даний захід викликав жваве обговорення серед аграріїв, які відвідали виставку та взяли участь в семінарі.