26.12.2019

26 грудня 2019 року о 10.00 годині в студії селекторного зв’язку Полтавської облдержадміністрації відбувся національний земельний селектор щодо стану проходження земельної реформи в Україні та проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», (реєстр. № 2178-10 від 10.10.2019) до другого читання.

Захід проводив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

В студії селекторного зв’язку Полтавської облдержадміністрації були присутні: Сергій Фролов – директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, депутати / члени постійні комісії з питань аграрної політики та земельних відносин обласної ради, голови сільських та селищних рад, територіальних громад.

Підчас наради були підняті питання щодо фінансування державних програм підтримки АПК в 2019-2020 роках та обговорено напрацювання до проектів законів що врегульовують впровадження прозорого ринку землі.