Нарада-семінар для фермерських господарств, малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників

26.12.2019

24 грудня 2019 року об 11.00 годині в залі засідань Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулася нарада-семінар для фермерських господарств, малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників.

Захід проводився за ініціативи багатофункціонального сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Агровілл груп» та підтримки Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації.

В нараді-семінарі прийняли участь: Сергій Фролов – директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Сергій Коваленко – керівник багатофункціонального сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Агровілл груп», голови фермерських господарств і керівники малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників області.

Підчас проведення заходу було обговорено державні та регіональні програми підтримки АПК та впровадження сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур, переробки та експорту вирощеної продукції на засадах кооперування, з можливістю залучення фінансування.