Нарада щодо розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації на Полтавщині

11.05.2017

10 травня 2017 року в приміщенні Департаменту відбулася нарада з учасниками інвестиційного проекту що фінансується Урядом Канади.

В нараді прийняли участь: Сергій Фролов – директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, Роман Прокопенко – заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, Руслан Горенко – голова об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Господар» Дніпропетровської області, Олександр Штефан – виконавчий директор об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Господар» Дніпропетровської області, Олег Бутенко – консультант МБФ «Добробут громад», Роман Безус – представник «Кооперативної Академії» Дніпропетровської обласної громадської організації «Сільськогосподарська консультаційна служба» та Тетяна Грузін – заступник директора ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба».

На нараді були розглянуті питання щодо розвиту молочарських сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в Полтавській області, проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Також розглядались можливості подальшої співпраці за даним напрямком та включення молочарських сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів Полтавської області до об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Господар» Дніпропетровської області для залучення інвестиційних коштів.