Нарада з керівниками державних підприємств

02.10.2019

2 жовтня 2019 року в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації під головуванням директора Департаменту Фролова С.О. відбулася нарада з керівниками державних підприємств агропромислового комплексу. Участь у засіданні взяли керівники спиртових заводів, шовкорадгоспів, хлібоприймальних підприємств, дослідних центрів.

На початку зустрічі директор Департаменту проінформував про доручення Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Т. Милованова щодо покладання на Департаменти агропромислового розвитку контролю за діяльністю державних підприємств, виявлення проблем та визначення шляхів їх вирішення.

Також Фролов С.О. ознайомив присутніх із баченням Міністерства подальших напрямків діяльності та розвитку державних підприємств.

В ході засідання керівники державних установ доповіли про стан справ на підприємстві та висвітили проблеми, які на даний час потребують термінового вирішення.

За підсумками зустрічі Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства буде направлено протокол та підготовлено звернення щодо термінового вирішення проблем, озвучених на нараді.