Нарада з питань надання водних об'єктів в оренду

25.06.2018

23.06.2018 в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, під керівництвом заступника директора Департаменту Палія О.Б., за участю начальника головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Чувпила В.В., відбулася нарада робочої групи з питання «Про стан передачі водних об’єктів та земель водного фонду в оренду», на якій були присутні представники виконавців земельних торгів та землевпорядних організацій, які проводять роботи по підготовці землевпорядної документації та матеріалів до проведення земельних торгів на території області.

На даний час виконавцями земельних торгів проводиться підготовка лотів до проведення земельних торгів на 106 земельних ділянок водного фонду з розташованими на них водними об’єктами для рибогосподарських потреб, з яких ПП ,,Регіональний інвестиційний центр аукціонів” – 85, ПП ,,ІМАКО” – 4, Українська універсальна біржа – 17.

На нараді були обговорені питання розроблення документації із землеустрою та результативнішої співпраці між органами виконавчої влади, виконавцями торгів та землевпорядними організаціями, шляхи їх вирішення.

За результатами наради виконавцям земельних торгів та землевпорядним організаціям, які розробляють документацію із землеустрою, вказано на необхідність прискорення виготовлення документації та підготовки її до проведення земельних торгів.