Нарада з питань стану реалізації державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників

07.09.2017

07 вересня 2017 року в відділі агропромислового розвитку Диканської райдержадміністрації за участі заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Палія О.Б., спеціалістів Диканської райдержадміністрації, керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, представників банківських установ (ПАТ КБ «Приватбанк», АТ «Ощадбанк», АТ «Укрексімбанк», АБ «Укргазбанк»), дилерів заводів-виробників по постачанню  сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, засобів масової інформації проведено виробничу нараду з питань стану реалізації в Диканському районі  державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників.

Особливу увагу було акцентовано на Програмі розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та Програмі часткової компенсації (20%) вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Для активізації роботи як виконавців в районах так і  сільгосптоваровиробників – учасників вищезазначених Програм, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації планує провести протягом вересня 2017 року відповідні наради в усіх районах області.