Нарада з питань стану реалізації державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників в Семенівському районі

15.09.2017

15 вересня 2017 року в відділі агропромислового розвитку Семенівської райдержадміністрації за участі першого заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Реви І.І., спеціалістів Семенівської райдержадміністрації, керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, сільських голів, представників банківських установ (АТ «Укрексімбанк», ПАТ КБ «Приватбанк» та АТ «Ощадбанк»), дилерів заводів-виробників по постачанню сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, засобів масової інформації проведено виробничу нараду з питань стану реалізації в Семенівському районі державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників.

Особливу увагу було акцентовано на Програмі розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та Програмі часткової компенсації (20%) вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.