Нарада з питань стану реалізації державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників в Гадяцькому районі

13.03.2018

Сьогодні дві робочі групи провели семінари в Великобагачанському та Гадяцькому районах для керівників і спеціалістів сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, голів діючих сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, голів ОТГ і сільських рад з питань стану реалізації державних і регіональних програм підтримки сільгосптоваровиробників області в 2018 році.

В Гадяцькому районі робоча група в складі Прокопенка Р.М., Яцик Т.П., Нечипоренко Т. С. провела презентацію відповідних порядків на розширеній апаратній голови райдержадміністрації. Підняті питання викликали жвавий інтерес у присутніх, відбулася дискусія з фермерським активом району. Далі в окремій залі була проведена додаткова роз’яснювальна робота з питань, які виникли у аграріїв. Також виїзна група отримала можливість почути наболілі питання від присутніх представників фермерських господарств, жителів села, та прийняла їх до уваги.