Нарада з питань впровадження інвестиційних проектів

05.06.2018

4 червня 2018 року за участю голови облдержадміністрації Головка В.А., директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролова С.О., керівників сільськогосподарських підприємств відбулася нарада з питань впровадження інвестиційних проектів в агропромисловому комплексі Полтавської області.

Участь у нараді також взяли керівники ряду обласних служб та керівники, служби яких надають дозвільні та реєстраційні документи на будівництво, оформлення яких регламентується законодавчими актами України.

Під час наради голова адміністрації відмітив, що ця зустріч ще раз підтверджує зацікавленість облдержадміністрації у створенні сприятливих умов для нового будівництва і впровадження новітніх технологій в аграрному секторі.

Але стримуючим фактором у будівництві або реконструкції тваринницьких комплексів, зерносховищ, об’єктів переробки є складна процедура отримання дозвільних документів.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання, які виникають під час впровадження інвестиційних проектів у агропромисловій галузі.

За підсумками наради голова облдержадміністрації дав доручення напрацювати пропозиції щодо змін до чинних нормативно – правових актів України у сфері регулювання права на виконання будівельних робіт в агропромисловому комплексі для ініціювання змін до нормативно – правових актів України для спрощення отримання аграріями необхідних дозвільних документів.

Довідково: За підсумками 2017 року Полтавська область займає 1 місце в рейтингу регіонів за кількістю об’єктів та обсягами впровадження інвестиційних коштів в АПК.
В 2018 році в агропромисловому комплексі області реалізується 64 інвестиційних проектів загальною вартістю майже 1,2 млрд. грн. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти сільгосппідприємств – понад 64% загальної вартості. Соціальний ефект – створення орієнтовно біля 400 робочих місць.