Нарада з питання «Проведення нерестової кампанії під час весняно-літньої заборони рибальства»

31.03.2014

28 березня 2014 року відбулася нарада з питання «Проведення нерестової кампанії під час весняно-літньої заборони рибальства», за дорученням голови облдержадміністрації Бугайчука В.М., на виконання телеграми Мінагрополітики та наказу Полтаварибоохорони.

В нараді прийняли участь заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Филоненко І.О., Кременчуцький міжрайонний прокурор по охороні навколишнього середовища Лісовий В.В., заступник начальника УМВС Полтавської області Родич І.О., начальник управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Полтавській області Микитенко О.В., начальник Сулинського басейнового відділу охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства Антоненко Ю.Г., ветеринарна служба міста Кременчук та району, підприємці що займаються виловом риби, засоби масової інформації.

На нараді прийнято резолюцію щодо організованого проведення нересту рибного ресурсу та співпрацю водної міліції та всіх служб.