Наради з питань реалізації державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників в Карлівському та Пирятинському районах

15.03.2018

15 березня 2018 року в Карлівському та Пирятинському районах за участі заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Реви І.І. та директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролова С.О., голів райдержадміністрацій, спеціалістів обласних та районних служб і організацій, керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, сільських голів та голів ОТГ, представників громадських організацій, банківських установ, засобів масової інформації проведено робочі зустрічі з питань реалізації в районах державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників в 2018 році.

Особливу увагу було акцентовано на Програмі розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, Програмі часткової компенсації (25%) вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, Програмі здешевлення кредитів та на Програмі підтримки розвитку фермерських господарств.