Наради з питань реалізації державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників в Гребінківському та Миргородському районах

23.03.2018

23 березня 2018 року в Гребінківському та Миргородському районах за участі заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Реви І.І. та директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролова С.О., представників райдержадміністрацій, спеціалістів обласних та районних служб, керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, сільських голів та голів ОТГ, представників банківських установ, засобів масової інформації проведено робочі зустрічі з питань реалізації в районах державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників в 2018 році.

Особливу увагу було акцентовано на Програмі розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, Програмі часткової компенсації (25%) вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, Програмі здешевлення кредитів та на Програмі підтримки розвитку фермерських господарств.