Наради з питань стану реалізації державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників в Гадяцькому, Лохвицькому та Чорнухинському районах

26.09.2017

26 вересня 2017 року в Гадяцькому, Лохвицькому та Чорнухинському районах за участі заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Палія О.Б., спеціалістів райдержадміністрацій, керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, сільських голів, представників банківських установ, дилерів заводів-виробників по постачанню сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, засобів масової інформації проведено виробничі наради з питань стану реалізації в районах державних і регіональних програм підтримки сільгоспотоваровиробників.

Особливу увагу було акцентовано на Програмі розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та Програмі часткової компенсації (20%) вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.