Науково-практична конференція про використання мінеральних добрив та впровадження сучасних технологій їх застосування

10.08.2017

10 серпня 2017 року в с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області відбулася міжнародна науково-практична конференція на тему: “Європейська практика використання мінеральних добрив. Шляхи впровадження сучасних технологій застосування добрив”. Конференція проходила за підтримки Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Учасники: агрономи управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та спеціалісти сільськогосподарських та фермерських підприємств, обласні служби.

Зі вступним словом виступили:
Палій Олег Борисович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Безкоровайний Андрій Анатолійович – голова Кременчуцької райдержадміністрації.
Кравченко Василь Анатолійович – директор СФГ ”Атланта” Кременчуцького району.

В ході науково-практичної частини конференції учасники ознайомились з:
1. Європейською практикою використання мінеральних добрив у Польщі – пан Уожсіч Бініуікс – доктор агрономії, майстер сільськогосподарського консультування, інженер за спеціальністю “Маркетинг і менеджмент в АПК”, який закінчив Вармінсько – Мазурський університет в Ольштині та Сільськогосподарський технікум за спеціальністю “Методи захисту рослин”.
2. Застосуванням мінеральних добрив в Полтавській області – Глущенко Леонід Данилович – кандидат сільськогосподарських наук, Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.
3. Продукцією заводу “LUVENA”.

Також проведено практичний показ застосування мінеральних добрив у господарстві.