Навчання по підвищенню кваліфікації спеціалістів з питань технічної політики та головних інженерів

30.01.2014

28-29 січня 2014 року на базі Полтавської державної аграрної академії проведено навчання по підвищенню кваліфікації спеціалістів з питань технічної політики управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, головних інженерів сільськогосподарських та фермерських господарств області.

В навчанні прийняли участь представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Державної інспекції сільського господарства у Полтавській області, Територіального управління Держгірпромнагляду у Полтавській області, Головного управління Пенсійного Фонду України в Полтавській області, ДАІ УМВС України в Полтавській області, Полтавської державної аграрної академії, заводів-виробників сільськогосподарської техніки та інші.

В програму навчання було включено питання:

• технічного забезпечення виробничих процесів в аграрному секторі області;
  • безпечної експлуатації сільськогосподарських машин і механізмів;
  • енергозбереження, виробництва та застосування в аграрному секторі альтернативних видів палива;
  • охорони праці;
  • використання майна пайового фонду колишніх КСП;
  • впровадження технічних інновацій в АПК, їх ролі при впровадженні енерго- вологозберігаючих технологій;
  • будови сучасних тракторів, зернозбиральних комбайнів, ґрунтообробної і посівної.

В рамках навчання проведено тематичний круглий стіл на тему: «Практична підготовка спеціалістів з питань технічної політики в АПК».

Було розглянуто питання необхідності якісної підготовки випускників інженерно-технологічного факультету до роботи з сучасною іноземною та вітчизняною технікою. Широкого обговорення набули питання забезпеченості матеріально-технічної бази інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії, пошук шляхів комплексного вирішення проблем практичної підготовки спеціалістів, проходження виробничої практики на сучасній техніці в передових сільськогосподарських підприємствах області.