Обласна селекторна нарада з питань проведення комплексу весняно-польових робіт та актуальних питань агропромислового комплексу

26.03.2014

26 березня 2014 року відбулася обласна селекторна нарада з питань проведення комплексу весняно-польових робіт та актуальних питань агропромислового комплексу. Нарада проходила під головуванням виконуючого обов’язки заступника голови облдержадміністрації Р.І. Товстого.

Під час наради розглянуто особливості проведення комплексу весняних польових робіт в 2014 році, фітосанітарний стан сільськогосподарських культур, ситуацію на ринку нафтопродуктів, ціни та умови їх постачання сільгоспвиробникам області в 2014 році та умови кредитування сільськогосподарських товаровиробників банківськими установами.

В обласній студії були присутні директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації С.О. Фролов, керівники причетних Департаментів та обласних служб АПК, представники банківських установ та операторів пально-мастильних матеріалів.