Обласна селекторна нарада з питань стану та перспектив подальшого розвитку агропромислового виробництва області та сільських територій

18.12.2013

17 грудня 2013 року відбулася обласна селекторна нарада з питань стану та перспектив подальшого розвитку агропромислового виробництва області та сільських територій.

В нараді взяли участь голова обласної державної адміністрації О.Удовіченко та заступник голови обласної державної адміністрації В. Замикула. Також, на нарді були присутні керівництво причетних Департаментів та обласних служб АПК.

В ході наради розглянуто стан та перспектив подальшого розвитку агропромислового виробництва в області, в рамках реалізації завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення проаналізовано роботу спрямовану на розвиток сільських територій.

Також в ході наради приділено увагу стану земельних відносин в області та проблемним питанням з охорони праці на підприємствах агропромислового комплексу області.