Обжинки в ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство»

17.07.2019

16 липня у ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство» за участі заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Палія О.Б., голови Гадяцької районної державної адміністрації Матюшенко О.В., голови Гадяцької районної ради Нікітенко В.П., начальника управління агропромислового та економічного розвитку Гадяцької РДА Опришко А.О., колишнього начальника управління Шики О.С., заслуженого працівника сільського господарства України, завідувача кафедри селекції, насінництва і генетики, керівника навчально-виробничого підрозділу із селекції та насінництва, доктора сільськогосподарських наук, професора Тищенко В.М. відбулися обжинки.

Ранніх зернових культур було зібрано на площі 1200 га з найвищою урожайністю 70,5 ц/га.

З вітальним словом виступив заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Палій О.Б., який вручив грамоти Департаменту голові наглядової ради ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство» Суханю О.Я., а також комбайнеру, трактористу та головному агроному господарства.

У вітальних промовах лунали слова вдячності людям, для яких вирощування хліба вже стало справою життя, а любов до землі передається із покоління в покоління.

В ході урочистостей керівник господарства відзначив преміями кращих комбайнерів, механізаторів, скиртувальників та інших працівників.

Після урочистостей відбувся святковий концерт.