Офіційний візит делегації Міжнародного Трейд-клубу в Україні до Полтавської області

18.05.2018

17 травня 2018 року розпочався дводенний офіційний візит делегації Міжнародного Трейд-клубу в Україні у Полтавській області. Очолює делегацію Віце-президент Трейд-клубу, радник Посольства Угорщини в Україні Андраш Карад.

Довідково: Міжнародний Трейд-клуб в Україні – громадська організація, яка об’єднує керівників та співробітників торгово-економічних відділів майже 60 посольств іноземних держав.

Представникам іноземних дипломатичних установ презентували економічний потенціал Полтавщини та влаштували екскурсію провідними підприємствами області.

17 травня представники дипломатичних установ відвідали агрофірму «Маяк» Котелевського району. Вони ознайомились з виробничими підрозділами підприємства, відзначили високий рівень передових технологічних інновацій.

На сьогоднішній день на підприємстві створений замкнутий цикл виробництва, переробки та реалізації сільськогосподарської продукції, працює м’ясокомбінат, цех з виробництва борошна, хлібопекарня цех виробництва круп та цех з переробки олійних культур.

Створена мережа магазинів «Рідне село», яка є гарантом для споживача в представленні власної натуральної продукції, отриманої в результаті переробки власної сировини рослинного та тваринного походження.

Делегація Міжнародного Трейд-клубу в Україні проявила великий інтерес до аграрної галузі області. В ході зустрічі були обговорені з представниками Ізраїлю питання, щодо проведення на Полтавщині семінару із Асоціацією сприяння розвитку та співробітництва «Ізраїль-Україна» 29.05.2018 року.

Також, було обговорено питання з представниками Литви щодо відвідування їх країни делегацією аграрних підприємств Полтавщини.