Особливості технологій вирощування ягід в умовах Полтавської області

22.09.2014

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації  спільно з ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба» та асоціацією розвитку інтенсивного садівництва Полтавської області на базі ОСГ Савейко О.Ю., с. Хорішки Козельщинського району Полтавської області 19 вересня  цього року проведено Демонстраційний показ – семінар на тему «Особливості технологій вирощування ягід в умовах Полтавської області».

В роботі семінару прийняли участь головні агрономи управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, представники сільськогосподарських, фермерських господарств та приватних землевласників, що займаються та цікавляться розвитком садівництва та ягідництва, як на промислових площах так і на присадибних ділянках.

Учасникам семінару було представлено широкий вибір різних сортів та гібридів ягідних культур вітчизняної та іноземної селекції. Представники компаній презентували систему крапельного зрошення іноземного виробництва.

Учасники семінару ознайомились з досвідом вирощування саджанців   смородини, суниці, малини та ожини.