Підсумкова конференція по виконанню Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області за 2013 рік та основних напрямках Програми на 2014 рік

20.01.2014

17 січня 2014 року в смт. Котельва за участі голови облдержадміністрації О.Удовіченка, заступника голови облдержадміністрації В.Замикули, голови обласної ради І.Момота, директорів Департаментів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій та районних рад відбулася підсумкова конференція по виконанню Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області за 2013 рік та основних напрямках Програми на 2014 рік.

Під час засідання розглянуто підсумки виконання Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області за 2013 рік у контексті виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича та формування завдань на 2014 рік, досвід щодо виконання доручень Президента України спрямованих на реалізацію стратегічних завдань розвитку сільських територій та основні напрямки які потрібно врахувати під час формування Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2014 рік.