Підвищення кваліфікації агрономічної служби області

18.02.2020

18 лютого 2020 року на базі Полтавської Державної аграрної академії Департаментом агропромислового розвитку проведено навчання агрономічних служб області, головних агрономів господарств, агрономів з контролю у сфері насінництва та відділу контролю за обігом засобів захисту рослин  управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, агрономів дослідної станції ім. М.I. Вавилова, завідувачів лабораторій та агрономів Полтавського обласного державного центру експертизи сортів рослин із впровадження новітніх інтенсивних технологій та вирощування продукції рослинництва в 2020 році.

Відкрив захід Палій Олег Борисович – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, який підвів підсумки розвитку АПК Полтавщини за минулий рік, зазначивши, що в 2019 році область зайняла перше місце по Україні, зібравши 6 млн 216,0 тис. тонн зернових та зернобобових культур при середній урожайності 60,7 ц/га та намітив перспективи розвитку галузі на поточний рік.

Всього на навчанні були присутні 115 осіб.

На навчанні були також висвітлені теми: оцінка стану посівів озимих культур та подальші кроки по догляду за ними, охорона та відтворення родючості ґрунтів, вимоги щодо агрохімічного обстеження земель сільськогосподарського призначення, органічне землеробство, співпраця бджолярів та сільгоспвиробників області, безпечне використання пестицидів, розвиток інтенсивного садівництва, сертифікація насіння і садивного матеріалу у 2020 році, фітосанітарні вимоги країн-партнерів у міжнародній торгівлі, встановлення та підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки вільних від регульованих шкідливих організмів, охорона праці в сільськогосподарських підприємствах, гігієна та експертиза умов праці.

По закінченню навчання учасники отримали посвідчення про підвищення кваліфікації.