Підвищення врожайності ентомофільних сільськогосподарських культур через співпрацю фермерів та бджолярів

08.12.2017

8 грудня 2017 року в залі засідань Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації відбувся навчальний семінар з питань розвитку бджільництва та його впливу на підвищення врожайності сільськогосподарських культур, що проводився Полтавською обласною сільськогосподарською дорадчою службою на виконання Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини на період до 2020 року.

Захід відбувся за участю: директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – Фролова Сергія Олександровича, директора ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба» – Андрієнко Світлани Михайлівни, заступника директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – Палія Олега Борисовича, начальника відділу Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавської області – Верховод Лілії Георгіївни, голови СОК «Полтавамед» – Воднєва Анатолія Володимировича, голови Полтавської обласної Громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників відродження Полтавщини» – Бурлаки Василя Михайловича, представників Асоціація розвитку інтенсивного садівництва Полтавщини, голів фермерських господарств, керівників та спеціалістів сільськогосподарських підприємств, приватних підприємців та одноосібників, що займаються і цікавляться бджільництвом.

Головною темою семінару було налагодження співпраці сільськогосподарських товаровиробників області з бджолярами в застосуванні інтенсивних систем запилення сільськогосподарських культур.