План основних заходів Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації на період роботи з 14 по 18.05.2018

14.05.2018

15 травня 2018 року, о 14.00 годині, в Пирятинській райдержадміністрації, за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, відбудеться зустріч з представниками  проекту „Аграрні розписки в Україні”, Група Світового Банку, з метою обміну досвідом у впровадженні аграрних розписок.

16 травня 2018 року, о 10.00 годині, в офісі Громадської спілки «Полтавське товариство сільського господарства» (вул. Міщенка, буд. 2, 2 поверх, офіс № 35), відбудеться круглий стіл на тему: «Стан бджільництва в Полтавській області та перспективи його розвитку».

18 травня 2018 року, представники Департаменту агропромислового розвитку, спільно з Полтавською обласною сільськогосподарською дорадчою службою, за участю представників малого та середнього бізнесу, проведуть виїзний семінар на тему: ,,Створення молочарського сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу”, в селі Старий Іржавець, Оржицького району.