План роботи на червень 2014 року

на червень 2014 року

Зміст заходів

Обґрунтування необхідності здійснення заходу

Питання для розгляду на щотижневих нарадах у голови обласної державної адміністрації

1.

Про стан готовності сільськогосподарських товаровиробників області до збирання врожаю ранніх зернових культур 2014 року.

З метою забезпечення своєчасного, якісного збирання врожаю ранніх зернових культур.

Питання для розгляду на щотижневих нарадах у директора Департаменту агропромислового розвитку

1.

Про стан виплати заробітної плати у сільському господарстві.

Розпорядження голови облдержадміністрації від 04.11.2013 № 485.

2.

Організація проведення ярмаркових заходів в містах, районних центрах області

З метою забезпечення стабільної цінової ситуації на споживчому ринку області.

3.

Про оздоровлення дітей працівників агропромислового комплексу в 2014 році.

З метою розширення охоплення сільських дітей державними програмами оздоровлення у поточному році.

4.

Про готовність сертифікованих зернових складів до приймання зерна врожаю 2014 року.

З метою забезпечення своєчасного та безперебійного приймання зерна.

Питання, які будуть розглядатися на засіданнях колегії обласної державної адміністрації

1.

Про формування регіональних та державних ресурсів продовольчого зерна області в 2014-2015 маркетинговому році та гарантування продовольчої незалежності держави.

З метою забезпечення продовольчої безпеки області та стабільної цінової ситуації на ринку хліба.

Питання, які будуть розглядатися на засіданнях колегії Департаменту агропромислового розвитку

1.

Про підсумки весняно-польових робіт та завдання з організації догляду за посівами, заготівлі кормів та підготовки до збирання урожаю ранніх зернових культур.

З метою контролю за ефективністю та своєчасністю проведення комплексу весняно-польових та збиральних робіт та аналізу стану посівів.

2.

Про стан виконавської дисципліни в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

З метою забезпечення якості та своєчасності виконання завдань, визначених актами законодавства, та дорученнями органів державної влади.

Питання, які будуть розглядатися на галузевих семінарах і нарадах
(засіданнях робочих груп).

1.

Семінар-навчання для спеціалістів інкубаторно-птахівничих підприємств на базі виробничого інкубаторного підрозділу СВК «Батьківщина» Котелевського району

З метою підвищення професійного рівня.

2.

Виїзне засідання робочої групи з питань дотримання екологічної безпеки та вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Белгранкорм-Полтавщина»,
(с. Білики, Кобеляцького району).

З метою контролю за виконанням вимог законодавства.

3.

Обласний науково-практичний семінар на тему: „Роль нових сортів і високоякісного насіння у формуванні стабільних та високих врожаїв якісної продукції сільськогосподарських культур”.

З метою прискорення впровадження нових сортів у виробництво.

Питання, які будуть розглядатись на оперативно-розпорядчих нарадах
у заступників голови обласної державної адміністрації

1.

Про оздоровлення дітей працівників агропромислового комплексу в 2014 році.

З метою надання допомоги в оздоровленні дітей працівникам агропромислового комплексу.

2.

Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати в сільському господарстві.

Закон України „Про оплату праці”.

3.

Про стан використання коштів за державними та обласними програмами підтримки агропромислового комплексу.

З метою підтримки сільськогосподарських товаровиробників.

4.

Про хід підготовки сільськогосподарських підприємств до заготівлі пізньостиглих кормів.

З метою контролю за станом підготовки підприємств до заготівлі кормів.

5.

Про догляд за посівами просапних та колосових культур.

З метою збереження посівів сільськогосподарських культур.

Проведення організаційно-масових заходів

1.

Участь у ХХVІ Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку „Агро-2014”.

Представлення експозиції та товарів сільськогосподарських товаровиробників Полтавської області.