План роботи на липень 2014 року

на липень 2014 року

Зміст заходів

Обґрунтування необхідності здійснення заходу

Питання для розгляду на щотижневих нарадах у директора Департаменту агропромислового розвитку

1.

Про стан підготовки та збирання ранніх зернових і зернобобових культур.

З метою забезпечення оперативного контролю за ходом підготовки та збирання ранніх зернових.

2.

Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати у сільськогосподарських підприємствах області.

Закон України «Про оплату праці».

3.

Організація проведення ярмаркових заходів в містах, районних центрах області.

З метою забезпечення стабільної цінової ситуації на споживчому ринку області.

Питання, які будуть розглядатися на засіданнях колегії Департаменту агропромислового розвитку

1.

Про підсумки роботи галузі АПК області в І півріччі 2014 року.

З метою підбиття підсумків

2.

Про хід підготовки до участі в Національному Сорочинському ярмарку – 2014.

З метою забезпечення якості та своєчасності виконання завдань по підготовці до заходу.

3.

Про стан роботи зі зверненнями громадян в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації за І півріччя 2014 року

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Питання, які будуть розглядатися на галузевих семінарах і нарадах

1.

Обласний науково-практичний семінар на тему: «Роль нових сортів і високоякісного насіння у формуванні стабільних та високих врожаїв якісної продукції сільськогосподарських культур».

З метою прискорення впровадження нових сортів у виробництво.

2.

Нарада з питань дотримання вимог Галузевої угоди щодо рівня середньомісячної заробітної плати в сільському господарстві.

Виконання вимог Галузевої угоди між Мінагрополітики, галузевими об’єднаннями підприємств та Профспілкою працівників агропромислового комплексу України на 2014-2016 роки.

Питання, які будуть розглядатись на оперативно-розпорядчих нарадах у заступників голови обласної державної адміністрації

1.

Про стан підготовки та збирання ранніх зернових і зернобобових культур.

2.

Про хід виконання обласної Програми сільськогосподарської дорадчої діяльності на період до 2015 року.

З метою аналізу та забезпечення ефективного виконання заходів передбачених Програмою.

3.

Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати в сільському господарстві.

Закон України «Про оплату праці».