План роботи на листопад 2014 року

на листопад 2014 року

Зміст заходів

Обґрунтування необхідності здійснення заходу

Питання для розгляду на щотижневих нарадах у голови обласної державної адміністрації

1.

Про підсумки збирання пізніх сільськогосподарських культур та завершення комплексу осінньо-польових робіт.

З метою підбиття підсумків польових робіт в 2014 році.

Питання для розгляду на щотижневих нарадах у директора Департаменту агропромислового розвитку

1.

Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати в сільському господарстві.

Закон України „Про оплату праці”.

2.

Організація проведення ярмаркових заходів в містах, районних центрах області.

З метою забезпечення стабільної цінової ситуації на споживчому ринку області.

3.

Про завершення комплексу осінньо-польових робіт

З метою забезпечення своєчасного та в повному обсязі проведення комплексу осінньо-польових робіт.

4.

Про підготовку урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства

5.

Про засипку та підготовку насіння ярих культур

Забезпечення господарств насінням ярих культур

Питання, які будуть розглядатися на засіданнях колегії Департаменту агропромислового розвитку

1.

Про хід виконання обласної Програми розвитку галузі тваринництва на період 2011-2015 роки.

З метою контролю за виконанням Програми та пошуку нових методів розвитку галузі тваринництва.

2.

Про завершення комплексу осінньо-польових робіт та завдання по накопиченню матеріально-технічних ресурсів на наступний маркетинговий рік.

З метою підбиття підсумків польових робіт в 2014 році та постановки нових завдань.

3.

Про стан виконавської дисципліни в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації

З метою забезпечення якості та своєчасності виконання завдань, визначених актами законодавства, та дорученнями органів державної влади

Питання, які будуть розглядатися на галузевих семінарах і нарадах

1.

Семінар-нарада з питань розвитку селекційно-племінної роботи в галузі молочного скотарства.

З метою розвитку галузі молочного скотарства.

2.

Нарада про запровадження енергозберігаючих технологій в галузях агропромислового виробництва та відновлюваних джерел енергії.

З метою зниження витрат на придбання стандартних джерел енергії шляхом заміни їх на альтернативні види палива.

Питання, які будуть розглядатись на оперативно-розпорядчих нарадах
у заступників голови обласної державної адміністрації

1.

Про підготовку до проведення урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства.

З метою підготовки заходу.

Проведення організаційно-масових заходів

1.

Підготовка та проведення урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства.

З метою вшанування та відзначення досягнень працівників агропромислового комплексу.

Проведення заходів ідеології державотворення

1.

Виступи в ЗМІ з нагоди Дня працівників сільського господарства.

2.

Проведення навчання із економістами, кадровиками управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій та с/г підприємств на базі коледжу управління і права ПДАА.

З метою підвищення фахового рівня спеціалістів районних управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій та с/г підприємств.