План роботи на жовтень 2014 року

на жовтень 2014 року

Зміст заходів

Обґрунтування необхідності здійснення заходу

Питання для розгляду на щотижневих нарадах у голови обласної державної адміністрації

1.

Про хід виконання обласної Програми розвитку галузі  тваринництва на період 2011-2015 роки.

З метою контролю за виконанням Програми та пошуку нових методів розвитку галузі тваринництва.

2.

Про розгляд звітів із питань роботи зі зверненнями громадян голів Миргородської, Гадяцкої райдержадміністрацій, директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

З метою аналізу роботи зі зверненнями громадян.

Питання для розгляду на щотижневих нарадах у директора Департаменту агропромислового розвитку

1.

Про хід проведення комплексу осінньо-польових робіт в області.

Для забезпечення своєчасного завершення осінньо-польових робіт.

2.

Про підготовку заходів з відзначення 130-річчя Полтавського дослідного поля (Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України).

З метою підготовки до відзначення заходу.

3.

Про підготовку галузі тваринництва до роботи у зимово-стійловий період.

З метою створення належних умов утримання тварин та недопущення зниження продуктивності.

4.

Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати в сільському господарстві.

Закон України „Про оплату праці”.

5.

Організація проведення ярмаркових заходів в містах, районних центрах області.

З метою забезпечення стабільної цінової ситуації на споживчому ринку області.

Питання, які будуть розглядатися на галузевих семінарах і нарадах

1.

Нарада з питань моніторингу показників заробітної плати та стану її виплати в сільському господарстві області.

Розпорядження голови облдержадміністрації від 04.11.2013 № 485 „Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях області”.

2.

Презентація пілотного проекту по впровадженню аграрних розписок в Україні (за участі Міністерства аграрної політики та продовольства України, на базі ПДАА).

З метою впровадження аграрних розписок.

3.

Семінар-нарада з питань євроінтеграційних процесів в агропромисловому секторі.

З метою впровадження євроінтеграційних процесів в АПК України

Питання, які будуть розглядатись на оперативно-розпорядчих нарадах у заступників голови обласної державної адміністрації

1.

З метою підготовки до відзначення заходу.

Проведення організаційно-масових заходів

1.

Підготовка та проведення урочистостей з нагоди 130-річчя від дня заснування Полтавського дослідного поля (Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України).

З метою відзначення досягнень працівників агропромислового комплексу.