Полтавщина направила гуманітарну допомогу до м. Щастя

14.08.2014

Управлінням Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області спільно з Департаментом агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації було організовано формування та відправку гуманітарної допомоги продуктами харчування жителям визволеного міста Щастя Луганської області.

Гуманітарна допомога була сформована за підтримки виробників сільськогосподарської продукції, переробних підприємств, зокрема Полтавським комбінатом хлібопродуктів, Глобинським та Яреськівським цукровими заводами, Миргородським заводом мінеральних вод та сільським населенням районів. Всього відправлено понад 32 тонни продуктів харчування: борошно, цукор, крупи, макаронні вироби, олія, молоко, вода мінеральна, картопля та овочі. Розпочалось формування наступної партії продуктів харчування.

Вантаж був відправлений 13 серпня 2014 року в супроводі працівників Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області.