Полтавську область відвідав Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко

20.02.2015

19 лютого на Полтавщині з одноденним робочим візитом перебував Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Він зустрівся з аграріями області, розповів про здобутки й проблеми сільськогосподарської галузі загалом і вислухав нагальні проблеми полтавських агро виробників. Заодно й запросив до тісної співпраці у їх вирішенні.

Далі міністр з керівництвом області вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, поклавши квіти до стели поблизу будівлі облдержадміністрації. Олексій Павленко відвідав профільний виш — Полтавську державну аграрну академію, де спілкувався зі студентами та викладачами. Зокрема, міністр наголосив, що якісна аграрна освіта – умова економічного успіху галузі. Тому аграрний бізнес має активніше співпрацював із навчальними закладами, щоб студенти могли стажуватися на сучасних підприємствах.

Під час перебування на Полтавщині Олексій Павленко ознайомився з роботою трьох підприємств. У Полтаві побував на ДП «Полтавське КХП», котре знаходиться у державній власності й нині потребує невідкладної модернізації. Далі в селі Стасі Диканського району завітав на сучасний насіннєвий комплекс компанії «Дюпон Піонер», введений в експлуатацію у 2013 році.

Останній пункт візиту — молочний завод ПП «Білоцерківська агропромислова група» у селі Білоцерківка Велико-Багачанського району. Міністр високо оцінив роботу і якість продукції підприємства, що спеціалізується на виробництві масла, сухого молока, казеїну, плавлених сирів. Тим паче, що молокозавод — це приклад успішного вітчизняного бізнесу. До того ж підприємство вже отримало сертифікати якості ЄС, тоді як інші флагмани вітчизняної переробної промисловості нині тільки проходять процес сертифікації.

«З таким підприємством, як я сьогодні побачив у Білоцерківці, ми вже можемо виходити на європейські та азіатські ринки» – резюмував Олексій Павленко.

Матеріали Полтавської обласної державної адміністрації