Поїздка делегації з Полтавщини на Харківський тракторний завод

03.11.2017

02 листопада 2017 року делегація сільськогосподарських товаровиробників області, на чолі з головою облдержадміністрації Валерієм Головком, відвідала Харківський тракторний завод, в рамках виконання Державної програми часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. В складі делегації взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький, заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов та близько 40 керівників сільськогогосподарських підприємств та фермерських господарств області.

Під час огляду виробничих потужностей заводу, відвідувачам продемонстрували процес збору тракторів, ознайомили з новими розробками, що нададуть можливість покращити їх роботу.

В ході ознайомлення з технікою, сільгосптоваровиробники внесли свої пропозиції щодо удосконалення тракторів, наголосивши, що зацікавлені у придбанні техніки вітчизняного виробництва, особливо за умов часткової компенсації її вартості.

На сьогодні, в рамках Державної програми часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, 12 аграрних підприємств Полтавської області придбали 16 одиниць техніки загальною вартістю понад 6 млн.грн., сума часткової компенсації - 1 млн. грн.