Позачергове засідання Ради ПОГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників Відродження Полтавщини»

25.03.2014

24 березня 2014 року в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації відбулося позачергове засідання Ради ПОГО «Асоціації фермерів та приватних землевласників Відродження Полтавщини», за участю голови Асоціації Бурлаки В.М., в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Товстого Р.І. та директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Фролова С.О.

В ході засідання Ради були обговорені питання щодо фінансового і матеріального забезпечення фермерських господарств області у весняно-посівній компанії 2014 року та стан і шляхи вирішення проблем у земельних та орендних відносинах фермерських господарств.